top of page
PK Web Akce covery.png
Penzion Kovacs logo slunce.png

Po celý říjen u nás dostanete k ubytování možnost neomezené konzumace sudového vína a navíc slevu 10 % do nedalekých termálních lázní Therme Laa. 

Podzim je u nás jedním z nejkrásnějších období. Stále je dost hezky na to, abyste si užili výlety na kole po místních cyklotrasách.. Ty vás přímo od penzionu zavedou například na Pálavu, do Mikulova, Valtic nebo do termálních lázní Therme Laa v Rakousku. 

Pobyt vám navíc zpříjemníme možností dopřávat si naše sudové víno bez omezení (platí pro dospělé hosty:). Spojili jsme se s kolegy ve vyhlášených termálních lázní Therme Laa, které leží v Rakousku, ale jsou od nás vzdáleny jen 30 minut autem, a dojednali jsme pro vás slevu 10 %.

Líbí se vám naše nabídka? Pak, prosíme, zadejte svou rezervaci do následujícího formuláře. My se o vše postaráme. Zašleme vám předběžnou rezervaci a budeme vás očekávat s otevřenou náručí. Při ubytování řekněte heslo: NOVOSEDLY

Rezervační formulář

JEŠTĚ TROCHU VÁHÁTE?
PODÍVEJTE SE NA VIDEO, JAK JE U NÁS KRÁSNĚ

A JAK BUDE VÁŠ
POBYT
 PROBÍHAT?

Váš pokoj bude připraven od 14. hodin. Přijeďte samozřejmě i dříve. Zaparkujete u nás a můžete si dát na terase kávu či skleničku vína a vyrazit hned na první výlet na kole nebo na procházky po okolí.

 

Každé ráno se potkáme na snídani, ke které vám připravíme to, co máte rádi. Večer můžete využít venkovní gril a připravit si na něm své oblíbené pochoutky. Pokud si přivezete vlastní zásoby, bude vám k dispozici plně vybavená kuchyně.

 

Doporučíme vám restaurace v docházkové vzdálenosti od penzionu, kam zajít na oběd a večeři. 

Svou slevu do termálních lázní můžete využít podle libosti. Podívejte se, na co se můžete těšit: Therme Laa - stránky v češtině.

Partnerem této akce je

Screenshot 2021-10-05 at 21.16.37.png
bottom of page