top of page
PK web cover photo.png

K vašim službám. Ve dne v noci.

Penzion Kovács Novosedly Jižní Morava logo.png

NA DOHLED OD PÁLAVY A MIKULOVA

Penzion Kovács je obklopen vinohrady a soukromými vinnými sklepy.

V docházkové vzdálenosti se nachází řada restaurací. Množství kvalitních cyklostezek vás dovede například do Dolních Věstonic, Mikulova, Znojma, Valtic, Lednice nebo třeba do vyhlášeného vodního ráje – Pasohlávek. Nesmíme opomenout ani moderní termální lázně v rakouském Laa an der Thaya, kam se na kole dostanete zhruba za hodinku.

4.png

Úžasná dovolená pro každého

Ať jste milovníci dobrého vína, sportovně založená rodina s dětmi či parta nadšených cyklistů, u nás si svůj pobyt užijete naplno.

5.png

Prostředí, které si snadno zamilujete

Naši hosté se rádi vracejí kvůli příjemné a uvolněné rodinné atmosféře, která v penzionu panuje. Díky ní si užijete každou minutu z vaší dovolené. Třeba když si budete vychutnávat dobroty z grilu, které si sami ugrilujete na venkovní terase.

2.png

Nejvíce slunečních

dní v roce

Pokud jedete na sluneční pohon, jižní Morava je tím správným místem pro vás. A jestli jste i vodní živel, pak máte dvakrát vyhráno. U našeho bazénu se budete cítit jako v ráji.

6.png

Víno z hroznů, které zrají

všude kolem vás

Novosedly jsou vyhlášenou vinařskou obcí s velmi bohatou historií. Během svého pobytu budete mít možnost ochutnat nejlepší moravská vína od místních vinařů.

3.png

Sport je naší společnou

vášní

Celý areál Penzionu Kovács je jedním velkým sportovním areálem. Na travnatém hřišti si můžete zahrát fotbálek, na pískovém zase plážový volejbal nebo nohejbal. 

PK web foto na stránku.png

První volba pro dovolenou

s dětmi

Pro děti máme v penzionu plno atrakcí. Dokonce nefalšovaný válečný bunkr. Okolí je převážně rovinaté, a tak vám děti nebudou vyčítat, že jste je vzali na kolo za trest. 

Konferenčí sál Penzionu Kovács

Bez práce nejsou

koláče

Počítáme s tím, že si občas nějakou tu práci přivezete s sebou. Jsme na to zařízení. U nás můžete uspořádat firemní školení, prezentace a teambuildingy. A my se zase postaráme i o ty moravské koláčky. 

1.png

A nakonec to nejdůležitější: kola s sebou

Náš kraj je přímo protkaný cyklostezkami. Dovedou vás ke koupání, do malebných vísek i ke slavným památkám. Rádi vás seznámíme s krásami jižní Moravy a doporučíme vám výlety, které jsme sami vyzkoušeli.

Přesvědčili jsme vás o tom, že Penzion Kovács je správnou volbou? Pokud ano, klikněte na následující tlačítko.

bottom of page