top of page
PK Svaty Martin Novosedly 2.png
Penzion Kovacs logo slunce.png

Přijeďte s námi přivítat svatého Martina na bílém koni. A to tak, jak bývá zvykem na jižní Moravě – Svatomartinským menu a ochutnávkou mladých vín.

Připravili jsem pro vás speciální pobytový balíček, který zahrnuje:

  • 2x ubytování 

  • 2x bohatá snídaně formou bufetu 

  • Svatomartinská večeře 

  • Degustace ve vinném sklípku pod penzionem 

  • Parkování a zabezpečená kolárna

  • Připojení k wi-fi v celém areálu 

Cena balíčku je 2700 Kč na osobu.​

Líbí se vám naše nabídka? Pak, prosíme, zadejte své údaje a počet osob do následujícího formuláře. My se následně o vše postaráme. Zašleme vám na email rezervaci a budeme vás očekávat s otevřenou náručí.

Rezervační formulář

Děkujeme za váš zájem o Svatomartinský pobyt v Penzionu Kovács.

JEŠTĚ TROCHU VÁHÁTE?
PODÍVEJTE SE NA VIDEO, JAK JE U NÁS KRÁSNĚ

A JAK BUDE VÁŠ
POBYT
 PROBÍHAT?

Pátek 19. listopadu

Příjezd do Penzionu Kovács, individuální program, např: vinný sklep pod penzionem s nabídkou vína, piva a teplého a studeného občerstvení

 

Sobota 20. listopadu

Bohatá snídaně formou bufetu od 8. do 10 hodin. Individuální program, např. výlet do Mikulova či Lednicko–valtického areálu. Za nepříznivého počasí výlet do Aquaparku Aqualand Moravia v Posohlávkách nebo do termálních lázní  Laa and der Thaya v nedalekém Rakousku.

V 17 hodin začíná Svatomartinská večeře včetně ochutnávky mladých vín. Po jejím skončení se přesuneme do sklípku, kde bude zábava pokračovat degustací vín. 
 

Neděle 21. listopadu

Bohatá snídaně formou bufetu od 8. do 10 hodin. Individuální program a odjezd domů do 12 hodin. Na cestu si můžete zakoupit některé z našich vín, jako vzpomínku na jižní Moravu a dárek pro své blízké a přátele. 

Kovács FB cover.png
bottom of page